SPECJALISTYCZNE USŁUGI DORADCZE

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, zaprasza przedsiębiorców z obszaru MŚP, do skorzystania z bezpłatnego doradztwa dspecjalistyczneg.

Doradztwo będzie prowadzone w zakresie:    

  •   oznakowanie wyrobów oznaczeniem CE;
  •   dobór procedury oceny zgodności;
  •   dobór odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej mających zastosowanie do wyrobu;
  •   określenie aktualnych norm zharmonizowanych;
  •   przeprowadzenie analizy zagrożeń i oceny ryzyka;
  •   dostosowywanie wyrobów do określonych prawnie wymagań;
  •   przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  •   sporządzanie deklaracji zgodności WE/UE.

Specjalistyczne doradztwo w tym obszarze świadczyć będzie Pan Maciej Kwaśny – specjalista w tematyce oceny zgodności wyrobów, w tym maszyn oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych, z obowiązującymi wymaganiami dyrektyw UE oraz zharmonizowanymi z nimi normami.  Certyfikowany Audytor Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz PN-N 18001:2004/OHSAS.

Czas trwania  konsultacji – otwarte.

Konsultacje odbywać się będą w formie stacjonarnej bądź na podstawie kontaktu e- mailowego/telefonicznego lub videokonferencji - wg indywidulanych potrzeb klienta.

Pytania do Pana Macieja Kwaśnego proszę przesyłać na adres e-mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Enterprise Europe Network, gwarantuje podpisanie oświadczenia o zachowaniu poufności pomiędzy stronami!!

Ośrodek Enterprise Europe Network, zastrzega sobie możliwość selekcji zgłaszanych tematów!!

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji na temat specjalistycznych usług, prosimy o kontakt e -mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   bądź telefoniczny 17 860 57 45.