Cennik

Powierzchnia produkcyjna16,10 PLN / m2

Nowoczesne hale produkcyjne o powierzchni od 180 do 350 m² oraz wysokości roboczej do 7,5 metra. Każda hala posiada wygodną bramę wjazdową o wymiarach 380/400 cm, oraz antresolę z konstrukcji stalowej (powierzchnia antresol nie jest wliczana w koszty czynszu). Hale są wyposażone w nagrzewnice zasilane ciepłą wodą oraz w dystryfikatory które podnoszą wydajność ogrzewania, Najemca indywidualnie ustawi temperaturę wewnątrz hali. Komfort w boksach produkcyjnych zapewnia wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, nowoczesne oświetlenie ledowe oraz dostęp do Internetu szerokopasmowego. 

Powierzchnia biurowa22,14 PLN / m2

Pomieszczenia biurowe posiadają bardzo wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone są w nowoczesne meble. Komfort pracy w biurach zapewnia wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, wydajna klimatyzacja, optymalne oświetlenie led, uchylane okna wyposażone w rolety wewnętrzne. Biura wyposażone są w najnowsze instalacje teletechniczne zapewniające bezpieczeństwo, instalacje przeciwpożarową, całodobowy monitoring, dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz  gniazda sieciowe zasilane z UPS-a.

Sala szkoleniowa57,50 PLN / 1 godz.

Nowoczesna klimatyzowana sala szkoleniowa o powierzchni 48m2 przeznaczona do organizacji takich przedsięwzięć jak szkolenia, warsztaty lub spotkania biznesowe.

W cenie wynajmu sali znajduje się profesjonalne wyposażenie, składające się z nagłośnienia, oświetlenia, ekranu, projektora multimedialnego, mikrofonów z nagłośnieniem, rolet zaciemniających. 

Sala wielofunkcyjna80,50 PLN / 1 godz.

Nowoczesna klimatyzowana sala wielofunkcyjna o powierzchni 65 m2 przeznaczona do organizacji takich przedsięwzięć jak konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe. Łatwość w adaptacji sali do indywidualnych potrzeb klientów to gwarancja komfortu i wygody, zarówno prowadzących jak i uczestników organizowanych wydarzeń. Istnieje możliwość organizacji wideokonferencji.

Sale konferencyjne z zapleczem80,50 PLN / 1 godz

Nowoczesne klimatyzowane sale konferencyjne z bogatym zapleczem technicznym, każda sala o powierzchni ok. 51 m2. Sale przeznaczone do profesjonalnej obsługi takich przedsięwzięć jak szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe.

Wirtualne biuro115,00 PLN / miesiąc

Usługa wirtualnego biura polega na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu.

Umożliwia użytkownikom znaczną redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. 

Sala co-workingowa23.00 PLN / dzień

Nowoczesna klimatyzowana przestrzeń sprzyjająca wspólnej i kreatywnej pracy. Strefa coworkingowa to możliwość twórczego funkcjonowania w miejscu, w którym można poczuć się jak w pracy i w domu zarazem, elastycznie dostosowując rytm działań do osobistych potrzeb i preferencji. W stworzonej przestrzeni coworkingowej wśród innych kreatywnych osób: freelancerów, start-upów i przedsiębiorców osiągniesz wydajność 100%.